Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdman

    őstag

    válasz MunezXBK #43735 üzenetére

    Lehet, hogy még mindig ott van a nénike az autó alatt, kapaszkodik az alvázba :))

    Sopron city :)

  • net84

    őstag

    válasz MunezXBK #43735 üzenetére

    Én a horpadást először észre sem vettem. A Toledonak nem kicsit lóg ki a valoga hátrafelé. Hallottam egy halk puffanást. Felment bennem a pumpa, hogy mit sikerült elütnöm, amikor elkezdtem tolatni, semmi sem volt mögöttem. Tükrökből nem látok semmit, hátranézek, nem látok semmit. Bakk! Ember volt. Elindulok előre, fordítom az autót, hát feltűnt a fa a jobb tükörbe.
    Kiszállok, nézem a bal valogát, semmi. Nézem a lökkös jobb oldalát, a por kicsit el van rajt kenve. Egy pillanatra megörültem, hogy "csak" ennyi. Nyúlnák le, hogy megrángassam, nem tört-e el, amikor meglátom a lámpa alatt a lemezen a krátert. De felba**ta az agyam egyből. Legalább 10cm-el beljebb van, mint a lökhárító. Mikor kicsit lenyugodtam, megnéztem a fát. Természtesen a környék egyetlen göcsörtös fáját sikerült eltalálnom és valószínű pont egy bub magasságában. Így is olcsón megúsztam, a láma bóra ép maradt (1 centin múlt).

    Egyébként simán lehet, hogy egy vonóhorgos egyszerűen rád tolatott. A C2-őt a szembe szomszéd tolatta le a vonóhorgos korzájával. A balfasza nem ám szólt volna. Én egyengethettem a rendszámtáblát, ő meg másnap átállt a parkoló másik végébe (igaz ordibáltam reggel elég hangosan)...

    "2 hónapja lett fújva kb" - ez Murphy, meg mint a szélvédő. 1,5 évig nem cseréltünk szélvédőt a kisteheren, lesz ezen még kavicsnyom és repedés (egy kavics nyom volt rajt és egy 10cm-es megfutás - csak anyós oldalon látótérben). A műszaki elött csere, rá 2 hétre egy nagyobb kaviccsal benyomta a szemből jövő úgy, hogy a belső réteg is törött, majd 2 nappal később keresztbe szét is futott. De az első telet kibírta :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák