Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Impressa

    őstag

    válasz alibaba78 #41776 üzenetére

    Csak nem erre gondoltál?

    Nem voltam boldog, mikor megláttam

    Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz alibaba78 #41776 üzenetére

    ő bizony beparkol oda és ki is száll a kocsijából

    A tetőablakon még nem (bár múltkor ZH előtt a BME előtt keringve fontolra vettem :D), de az anyósülésen keresztül szálltam már ki gilisztaként az A4-ből (mondjuk épp azért jobbról, hogy a másik két autó vezetőoldali ajtajaitól legyek távolabb, így tőlem nagyobb emberek be tudjnak ülni a kormányaik mögé és kigurulni ha lesz utas jobbról), de a B2500-ból már úgy is, hogy kicsusszantam az ajtó résén, végigaraszoltam a díszküszübün, felléptem a platóra, aztán hátul leugrottam (ez ott kb. a tetőablakos menekülés alternatívája, a másik két autóba csak a másik oldalról volt esély beülniük a kevésbé rugalmas alakoknak). :))

    ... Na, ilyesmiket én épp akkor produkálok, mikor valaki direkt úgy áll be, hogy ne férjen be mellé senki, mert arra utána sokszor úgy reagálnak a többiek, hogy kialakul épp egy zárt ajtós autónyi szélességű sáv. Ez szerintem ilyenkor természetes, hogy azt fogom anyázni, aki ezért felelős, hogy pazarolja a parkolóhelyeket, úgyhogy ha lehet, akkor bedobom oda az autót, remélve hogy tanul belőle és legközelebb rendesen áll meg. -> Persze ilyenkor vigyázok rá, hogy ne tegyek kárt a másik autóban, csak esetleg beülni lesz nekik szar az anyósülés felől mászva (vezetőolal felől annyira ráállok, nehogy megpróbálja, így elkerülöm, hogy rámcsapja az ajtót próbálkozás közben).

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák