Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Mágus2 #38442 üzenetére

    Ahogy néztem, pár szerviz listázza a szoftverfrissítést, mint rendelhető szolgáltatás, és azt is láttam már, hogy minden modellnek megvan a saját szoftvercsomagja, de abból a gyártás után is jönnek új verziók (tehát példaképp az A4 1.9 PD TDI Multitronic csomagból is van több revízió). Szóval igen, pont úgy képzeltem el, mint a telefon szoftverét. Nem kritikus hibák javítása és apró finomítások, hogy a szerviz telepítheti annak, aki épp erre panaszkodik, amit változtat. És ja, van egy kis update mániám is. :DDD

    Persze gondoltam, hogy benne lenne az a buktató is, hogy az audi-s CD tartalmát nem olyan egyszerű beszerezni (konkrétan nehezebb, mint a kábelt, vagy gyakorlatilag lehetetlen is magánszemélynek). De ezt most inkább csak példaképp írtam. Átfogóbban arra hoztam ezt példaképp, hogy módosítani is lehet vele az ECU-ban tárolt adatokat (akár magát a szoftver, akár csak konfigurációs paramétereket), nem csak fülelni a diagnosztikai kimenet csatornáját (de egyenes választ ezt a képességét illetően sem kaptam még :))).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák