Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz j.bravo #696 üzenetére

    Jóregg :DDD Bocs csak annyit, hogy én nem azért írom hogy a flac jobb mint az mp3, hogy most akkor gyerünk vaktesztelni, hanem mert jobb anélkül hogy bármit is mondanék vagy csinálnék ;) mert az ember tudja, látja, érzi, hallja, így lett kitalálva, fizika, algoritmus, estébé :D Nekem itt nem kell vakteszt vagy ilyenek, nem meggyőzni akarok senkit, csak ha belegondolok hogy "fillérekért" van a vinyó, így már sem a raw, sem a tiff, sem a flac nem ijeszt meg, egyszerűen eldöntöttem hogy mindenből a legjobbat, kész, pont. (No meg hallom is, de ez más tészta). Nagyjából ennyit tudok elmondani az "indítékról", kérem kapcsolja ki :DDD

    A hangládák építés, az erősítő Onkyo.

    Most már gyökeresen máson agyalok. 2x12W csöves monoblokk, fiókban hever alkatrész alakban (időhiány), de úton van egy háromutas Linkwitz-Riley aktív szűrő is, ahhoz majd külön gyártok erősítőt (végfokot), valami erősebbet, nappaliba. Gyanítom, hogy ez nem holnap lesz kész, örülök, ha a kis csövit összerakom úgy, hogy melózom + a Nikon exponálógombját is nyomogatni kéne :U És arra nem is gondolok, ha beüt valami asszonyféleség (mert előbb utóbb törvényszerű) :DDD A csövessel fatert szeretném (fogom) meglepni a 60-adikra.

    Más: [link] pop, de tetsz. Valahogy mégsem egy Shakira. (Bár a she wolf adja) :P :DDD

    Kicsit most eszembejutott a poén, hogy egyre több informatikusnak van barátnője -> hígul a szakma :))

Új hozzászólás Aktív témák