Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz #70869248 #386 üzenetére

    A terved nem rossz, vagy az, hogy legalább terved van? :D ;]

    Nekem jó hétvégém volt, bejött a várakozásom. Nem változtattam semmit, mert úgy éreztem, hogy így lehetek a legjobb (hosszútávon feltétlenül) és már most látszik, hogy így is van.

    Úgy fest, hogy kettőnkre szűkült az első helyért vívott harc és szerintem további 5 játékos meccselhet jó reményekkel a bronzéremért. :) Persze szélsőséges esetben felborulhat minden és lehet, hogy a dobogóra sem férünk fel. :) De ez roppant valószínűtlen.

    Jól döntöttél a Webber -> Vettel cserével, bár nyílván még jobb szereplésben bíztál. Szerencsédre Vettel hozott Webberen, így azt hiszem, hogy (egyelőre még) továbbra sem kell alulértékelt csapattársát segítenie. Szerencsém volt, hogy végül nem bíztál a Ferrariban ill. elhitted, hogy a RBR az élen lehet itt annak ellenére, hogy ők maguk is leírták saját magukat. Sajnos a szabadedzések sokszor félrevezetőek, engem is nemegyszer tréfáltak már meg.

    Most jön a végjáték, meglátjuk ki hogyan taktikázik a hátralevő futamokon. A különbség 10 pont, azaz majdnem semmi. Érdekes lesz! :)

    (Off megjegyzés: Farkas Péter írta a legutóbbi GT-ben, hogy az elmúlt 6 futamon a 3 élcsapat 6 lehetséges sorrendjéből 5 megvalósult. Nos a monzai hétvégén megérkezett a 6. is, a Ferrari, Mclaren, Red Bull verzió. :) Zseniálisan izgalmas és fordulatos a szezon!)

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

  • addikt

    válasz #70869248 #386 üzenetére

    Én rossz hétvégére számítottam, de ez még talán annál is egy picit rosszabb lett. Kár, mert most pont 3 millió hiányzik a következő nagy fejlesztéshez, így viszont még egy versenyt kell várjak, mielőtt hozzányúlhatok a csapathoz.

    Bár látom, hogy másak sem sikerült túl jól a hétvége, mivel így is ugrottam egy helyet a ligában.

    szerk: kicsit sajnálom, hogy nem tettem be a Williamst. Pont amiatt a fejlesztés miatt spóroltam vele, amit mostanra terveztem, de így hogy arról így is lecsúsztam, utólag úgy látom jobban jártam volna, ha meglépem a dolgot

    [ Szerkesztve ]

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

  • attisx

    addikt

    válasz #70869248 #386 üzenetére

    Lapítunk mint az a bizonyos a fűben... :DDD A mostani 78 pontomat nem teszem ki az ablak az egyszer biztos. Haminak rendesen visszanyalt a fagyi, amit én is jól megszívtam.

    Más: Nick Heidfeld újra a mezőnyben. Vajon a szervezők fogják bővíteni a pilóta piacot, vagy őt is elspórolják, mint Yamamotót? :F

    Jah és üdv. snokey-nak... :)

    [ Szerkesztve ]

    Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Új hozzászólás Aktív témák