Aktív témák

  • jpisti

    senior tag

    Nakérem idén januárban vásároltam egy SanDisk Cruser mini nevű pen-t (256MB) kemény 22 xxx jó magyar forintér (Pontosan nem emléxem.) Ami most eltávozott az örök vadászmezőkre! Gondoltam nópara fontos dolgok ugyan voltak rajta, de csak adat hordásra használtam így minden megvan valahol, megugye még garis.
    Én sajna nem értem rá, hogy elvigyem a cuccost a másik városban lévő boltba (uszkve 20km) ezért megkértem az egyik anyagbeszerző kolegát, ugyan ha arra jár dobja már be.

    Meg is tette, aztán mikor vissza jött, akkor mondja ez az arany gyerek, hogy aztat mondták nekije a bótban, hogy amennyiben van nekik raktáron akkor kicserélik viszont ha nincs akkor egy jobbat tudnak adni ''természetesen'' értékegyeztetés után! ( még nekem kéne befizetni valamennyit)

    Namost kérem alássan, mostanában már mp3 lejátszóval egybeépített hasonló kapacitású pen-ek is 20k alatt mozognak, akkor eztet nem értem!

    Kérdésem az lenne, hogy ha valakinek vannak információi ezzel kapcsolatosan, mármint mi illet meg ilyenkor engem mint vásárlót akkor ossza már meg velem plíz, mielőtt leordítanám a hajukat a fejükről. Mert ugye nyugodtabban ordít az ember ha tudja, hogy meddig mehet el.

    Ui: Kerestem a fvf oldalain az ide vonatkozó passzusokat de nem találtam meg (lehet én vagyok béna gyökér)
    meg ez a topik sem igazán ide való, de sürgős lenne, úgyhogy ha lehet ne nagyon pakolják már el a tisztelt moderátor urak (itten kérem a NAGYON-on van a hangsúly)

    Üdv: jpisti

    A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

Aktív témák