Aktív témák

  • mormota

    senior tag

    Üdvözlök minden kedves olvasót.


    Terveim és elképzelésem szerint ez egy olyan topik lenne ahova pécsiek írnának (mert tudom hogy többen is vannak a PH!-n. NEM ADÁS-VÉTEL témakörében, hanem nyugodalmasabb témákban, érdekességeket, stb.



    Kezdeném is:
    az elmúlt fél évben a belvárosban gomba mód szaporodtak el az építkezések. épp a búza tér-király utca sarkon építik a legújabb csodát: a Király-házat.
    van gyünyörű látványterve is (www.kiralyhaz.hu). a tervek szerint lenne mélygarály, meg üzletek, meg társasház is.
    szerintem egész ideális helyen van ahoz, hogy ne egy utálatos betonkocka legyen.

    ....más...

    olyat is hallotam, hogy a irály utcát végig meg akarják csinálni sétáló utcának, és a Keleti végére fel kívánják építeni a történelmi időket idéző Keleti városkapu pontos mását (ajtók nélkül).

    hát erre még kiváncsibb vagyok.

    ##########################################################################

    Újabb PH! tali körvonalazódik.

    Mikor: Június 30 szombat kb. 14:00 től (módosulhat kívánság szerint)

    Hol: Malomvölgyi tó mellett a hátsó tűzrakóknál

    Találka: 13:45-14:00 E-on parkoló (Nevelési központ mellett) (módosulhat kívánság szerint)

    Amit hozz mindenképp: Kaja, amit megsütsz magadnak

    Amit hozz ha jónak látod: szabadidős eszközök (frizbi, labda, stb), jókedv, fényképezőgép:)


    Csinálhatjuk úgy, ahogy multkor, hogy akik autóval jönnek, elviszik azokat akik nem autóval vannak, de ezen egymás közt egyezkedjetek)

    Illusztrálok, tehát vagyok

Aktív témák