Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz dabadab #7 üzenetére

    Én elsőkörben arra az USB-s kütyüre gondoltam, amit be kell dugni, hogy a gép elinduljon... valami titkosítást rak fel, és csak a kulccsal lehet utána a gépet elinditani.
    Aztán gondolkodtam....a másik tippem olyan kártya, ami csinál egy backupot a rendszer kijelölt részeiről, és így seperc alatt helyre lehet hozni, ha pl. a diákok a suliban valami galibát csináltak. Ilyen program viszont van, pl. a Symantec Norton Ghost. Egy ősrégi verziót használtam anno Win98/FAT32-re, nekem nagyon bevált, seperc alatt vissza lehetett rakni a rendszert. Szépen feltelepited a Windowst, felrakod alá a fontosabb programokat, drivereket, majd a Ghost-tal másik HDD-re/partícióra/CD-re/DVD-re/hálózatra csinálsz vele egy backup fájlt. Ennek mérete XP esetén tömöritve is kinövi talán már a CD-t. Merthogy közben tömöriti is, ha kéred. Utána, ha összeomlik a rendszer a sok szexoldaltól, vagy kisöcsikétől, rossz diákoktól, akkor pillanatok alatt vissza lehet állitani.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák