Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Vanos #1 üzenetére

    Tápról pár tipp: ha ilyen átlag mondjuk 350-400as ATX-es tápot használsz, és levett procfesz, meg kis fogyasztású alkatrészeket használsz, plusz még a ventiket is leszabályoztad, akkor előjöhetnek olyan zajok, amiket eddig a szélzajtól nem halottál. Én jártam így, az egész gépet beépítettem egy masszív fa íróasztal szekrényébe, a procit 20%-al megtuningoltam, levettem a fesz 0.2V-al, plusz használom az fsb disconnectet, valamint szoftveressen amikor nem számol 4X lesz a szorzója, ezeknek köszönhetően kissé alulterhelt lett a 350W-s tápom, és magas hangon ciripel kicsit, aminek frekije függ az aktuális fogyasztástól. Amíg házban volt a gép, ezt a zajt sosem hallottam a ventik szélzajától. A vinyó(k) csendesítését meg úgy oldottam meg, hogy élükre állítottam őket, és alájuk tettem két darab gumis radírt, így csak a kereséskori kerregést hallom, amit viszont a legtöbb vinyónál lehet szoftveressen szabályozni.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák