Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz nyic19 #2711 üzenetére

    Gondolom sc...

    Az első amit feltűnt hogy kevés a hp...jelen állás szerint 1.2-ben olyan 150-180% hp az ami annó 200-230% volt. Arra a 126%-ra igencsak gyórni kell.

    A másik, hogy a Minion Instability-t felesleges kirakni, hiáva használsz vaal skeletont. Mivel nem raksz ki minion life node-okat, így kvázi alig lesz hp-jük, és nem is fognak semmit se sebezni.

    Ha nem raksz ki block node-okat akkor majdnem felesleges a Testudo a duelist alatt.

    Nem tudom mennyi aurát akarsz futtatni, de pl a marauder alatti 4%-ért nem érdemes 3 pontot beáldozni. Annyit nem ér.

    Scion-nél én nem mennék ki az AS node-okon keresztül. Duelistnél 2 pontért 10% AS-t kapsz, szerintem +2% nem ér 4 pontot. Vagy AS ágon menj ki, vagy Proj dmg ágon(bár ehhez a buildhez én nem is Scion-t indítanék, nekem nagyon nem gyere be a kezdése).

    Akkor már inkább áll rá valami fegyverre, és azok node-jait pakold ki.

    Az se egyértelmű, hogy phys sT-lesz vagy ele. Ha phys akkor felesleges a Catalyse és társai, ha meg ele, akkor felesleges az Iron Grip, meg a phys dmg node-ok a duelist alatt. Akkora mana poolra a MoM is felesleges, meg a Mana Flows. Persze ad manaregent ,de amennyi aura node-ot kiraktál, úgyse sok manád lesz, ergó BM gemmel fogsz ütni.

    (#2712) nyic19: KEll hozzá egy 30ex körüli Unique chest, meg az egyik BM-es Unique(mivel a snapshot megszünik 1.2-vel).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák