Új hozzászólás Aktív témák

  • nrg_52

    addikt

    válasz Intruder2k5 #1525 üzenetére

    Nem megy, mert jelenleg attilav2 legfrissebbjet tesztelem es valoszinuleg maradok is azon, megpedig a kovetkezok miatt:

    1; A logban nalam is megvoltak a kernel hibas sorok (bar ez erdekelt legkevesbe).

    2; idonkent eszrevettem, hogy bizonyos alkalmazasoknal valami gond van: horizon go nehezen toltott be, vagy be sem toltott. Play aruhazban nehezen indulnak el a letoltesek. Mindkettot masnak tudtam be: horizon go nem a legjobban sikerult app, voltak mar vele gondok, azt hittem most is ez a helyzet. Play aruhaz gondjat pedig betudtam az eu fejlesztoi romnak (mi8). Viszont miota az attilav2 fele cucc van fennt, egyik sem jelentkezett.

    3. Egy ideje vlc dlna alatt latja a mappakat, fajlokat, viszont nem indultak el a filmek, csak tekert. Ezt szinten az alkalmazas hibajanak tudtam be, mivel az lg tv-n (szinten wifin) meg mukodott. A fw cserevel ez is megoldodott, ugy viszi vlc a filmeket dlna-n telefonon, mint a huzat.

    Ezek fenyeben inkabb lemondok az usb tulajdonsagokrol, meg a wifi ledekrol.😀

    Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Új hozzászólás Aktív témák