Aktív témák

  • wrz

    aktív tag

    Üdvözlök mindenkit!
    A következő problémám van:Adva volt nekem egy szerény P3-as számgép integrált videó/hang-gal, 1.2-es celeron procival.Kb 2 hete fejlesztés címmel kiszaggattam az alaplapot(mert nem volt rajta AGP port!) és kedvenc HWboltomban vettem egy DFI ca64tc alaplapot (a gyártó szerint supported for celeron1.2:))Feltoltam neki egy Nvidia Gforce 2MX400-ast a biztonság kedvéért, és kapott 384Mb ramot.A kellemetlenségek elkerülése végett format c: és install windows xp.Driverek és egyéb cuccok föltelepítve újra és gondoltam akkor kipróbálom a házi erőművet!Első pillanatban meglepett, hogy a medal of honor 800x600-ban 16 bitnél szaggatott, úgyhogy az AIDA32-vel végeztem 1 gyors analízist és siralmas eredményt kaptam.Gyakorlatilag a gép most PII266 szinten mozog!!!Boltos szakember 1 nap alatt kiderítette, hogy nincs telepítve a VIA4in1(pedig fent volt)Mind1 mégegyszer a kedvéért install és persze a gép semmit nem javult még mindig.Egyenlőre így áll a dolog, szivesen várok bármilyen éoítő jellegü javaslatot, tanácsot

    Minden ellenállás hasztalan!

Aktív témák