Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabónagymer

    aktív tag

    válasz nussbaum #537 üzenetére

    Minthogy konkrétan nem modell és típus függő a topik, szerintem nem feltétlen off a hsz.

    Az én szerény véleményem szerint, a garanciát úgy felejtsd el ahogy van, mert szerintem nem fogsz osztrák tesóékhoz szaladgálni javíttatni, ugyanis szerintem a garanciális levél az adott országra érvényes ahol kiállították, de lehet hülyeséget mondok. De véleményem szerint úgy vannak megkreálva, hogy garancia időn belül nem hibásodik meg. Erről ennyit....

    1. Ha kártya független, akkor minden kártyára független, ez logikus.
    2. Bár mely általad végzett szoftveres, hardveres beavatkozás garancia vesztéssel jár!!!!
    3. Tök mindegy milyen nyelven használod, akár ó héber is lehet, ha a program/alkalmazás saját nyelve magyar, akkor az magyar nyelven fog kommunikálni veled! Egy példa: telepítel egy java játékot. Hiába hasznáé a telefonod magyar nyelvet, a játék mégsem lesz magyar, mert nincs maga az alkalmazás belső nyelvezetében benne. Ergo-fordítva is igaz.....
    4. Szoftvert akkor frissíthetsz amikor csak akarsz, akár óránként is, de nem biztos hogy van hozzá elérhető frissebb szoft. Ennek először érdeklődj utána egy Nokiás topikban. Na meg a hogyan és mikénttek miatt, mielőtt neki ugranál, és leölnéd a régi szoftot... Nem gyerek játék egy szoft frissítés, könnyen el lehet cseszni apró dolgokkal, ha nem figyel az ember.
    Én Sony Ericcsinról debütáltam át LG-re, és sokat szoftoztam újra SE-t. Nem keveset szívtammég úgy is vele, hogy kitéve betéve tudtam a menetét....
    5. Érdeklődj, és olvass sokat több topikban is

Új hozzászólás Aktív témák