Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #32 üzenetére

    Bacsis kolléga vatte meg a csillámfaszlámapónihűtőt valaki másnak (elvileg ;] ). Remélem nekik jobban bejön, mint nekem. Lassan két hete hogy megrendeltem az Arctic Freezer 34-et az eshop24.hu oldalról. Hát, nem kapkodják el a küldést, az már biztos. Igaz, 3-15 nap van írva. Elég tág időintervallum. Ha nem ér haza mire én, akkor elég pipa leszek. Erről jut eszembe:

    Itt punnyadok némethonban. A korlátozások szigorítása előtt gyorsan kiszompolyogtunk drágaszágaim, némi munkavégzésre. Nos, a meló az csalódás. Csicska munka, de legalább van, és ha ezt fizetik meg, akkor ezt csinálom. Valószínűleg több ilyen etapot nem vállalok, a kislányom nagyon büntet. Tudomást sem akar venni rólam, nem akar beszélni velem. Nehéz ez, de legalább egy kicsit sem könnyű.

    Ma (2020.11.15. vasárnap) elugrottunk az innen mindössze 120 kilométerre lévő Neuschwanstein-i kastélyt megskubizni. Felújítás és koronavírus okán zárva van. Amúgy parádésan néz ki. Kb. 1,5 órát mentünk felfelé, szóval nincs magasan. Ja, de. Lefelé kb. 40 perc volt az út. Két fiatal kollégámmal voltam, hát mit mondjak, mindig meg kellett állniuk, nem bírtam a tempót, amit diktáltak. A lábaim úgy bedurrantak mint a picsa, remélem holnap még tudok majd járni. Érdemes elolvasni a wikipédia cikkét a helyről.

    Visszakanyarodva: 7.-én jöttünk ki 3 hétre, 27.-én pirítunk haza, ha minden jól megy. Otthon volt koronatesztem, persze negatív, meg itt kint is volt egy, szintén negatív. Gondolom otthon szintén lesz. Kiderül majd.

    Rip and tear

Aktív témák