Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #6804 üzenetére

    Majd ha átállok gmail-re, akkor lesz IMAP, a t-online-os szerver egyénre szabott kapacitása nem valami kielégítő, ráadásul a webmail-es felületen felfedeztem, hogy hiába van többoldalas megjelenítés (azokra a levelekre, amik már nem férnek ki az adott oldalra), amikor sok levél van a postaládában, amiket nem hívtam le, sokszor egy idő után az újabb levelek egyszerűen nem jelennek meg! Csak akkor tudom az újabb leveleket elolvasni, ha OE-ben lehívom őket, ez meg azért elég szánalmas a t-online részéről, hogy képtelenek voltak kialakítani egy normális webmail-es felületet... :((( Nem is értem, hogy engedhet meg magának ilyet egy ekkora vállalat, amikor az ember egy ilyennél az első adandó alkalommal áttérhet gmail-re, ha már ebből elege lesz. :U

    CCleanerről: én sem szeretem az egy gombnyomásos tweak progikat, de ez nem az, itt nyomon tudod követni és konrtollálni, hogy mi az, amit tisztít, ha a registry-ről van szó, akkor is még törölgetés előtt végignézheted, hogy nehogy valami hülyeséget csinálj, és persze ott van a programban a registry backup készítésének lehetősége, szóval ha ezzel együtt is kevesebb, mint félévig bírja a Windows-od, akkor ott már tényleg a user error jelenség lép fel... :D

    autopera.win-ről: ezek szerint NEM az autopera.win költöztethető, hanem az autosave.win... :( Azért az elég gáz, hogy ilyen bug benne maradhatott... :W Pedig ezt aztán igazán nem nehéz tesztelni...

    Viszont valaki mondja meg nekem, hogy most meg mi a francért működik a korábban linkelt png-kép megjelenítése... :Y :DDD
    Tegnap töröltem az adblock.css-t, ami egyébként korábban rohadtul nem csinált semmit (persze valószínű, hogy ezt a Stílus-nál vagy ehhez közeli helyen aktivizálni kellett volna), utána újraindítgattam párszor, és ugyanúgy nem jelenítette meg a png-képet.
    Ma bekapcsoltam a gépet, gondoltam megint megpróbálom, és most ment... Elsőre. :Y (azóta is megy) Ez most megint a megmagyarázhatatlan kategória? :D

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák