Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz utas666 #22879 üzenetére

    "Kicsit viszgálódtam és arra jutottam, hogy ez valami css3-as dolog lehet mert a js kikapcsolása nem szünteti meg, ellenben user css-el megszűnik."
    Ez simán lehetséges, én is futottam már bele olyan CSS3-as transzformációkba, amelyek pontosan ilyen hibát okoztak. Mondjuk én speciel Firefoxnál találkoztam ezzel, volt is róla egy BugZilla-bejegyzés (meg kapcsolódó Stack Overflow-témák), amit később megoldottak (most nincs kedvem előkeresni); tehát simán lehetnek egyelőre ilyen böngészőfüggő akár CSS3-as, akár HTML5-ös újításokhoz kapcsolódó bugok.
    Az Opera 12.x-vonalat meg már sajnos nem is frissítik érdemben (ami megbocsátható lenne, ha cserébe az új változat érdemben fejlődne).
    Igen, YouTube esetén a HTML5-re egyelőre sokan panaszkodnak, hogy meglepően terheli a procit a videólejátszás a Flash-es változathoz képest.

    Mindenesetre a Presto sajnos egyre jobban le fog maradozni, szóval előbb-utóbb úgyis időszerű lesz mindenkinél a váltás a 12.x-ről, már ha modern oldalakat is szeretne böngészni.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák