Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz brd #28873 üzenetére

    Nem ragaszkodom az Operához (tablet-mobil). Többféle böngészőt próbáltam és egy ideje ez tűnt kényelmesnek. A reklámblokkolója is jobb, mint a semmi pl Chromehoz képest.
    Firefox volt sokáig az alap, de mobilon már régóta a leglassúbb...
    Pár napja ránéztem a Kiwire, nem tűnik rossznak, de olyan alap dolgot nem tud (vagy még nem találtam meg), hogy nézek egy weboldalt és azt azonnal hozzátudjam adni a Kezdőlaphoz is ne csak Könyvjelzőkhöz.
    Vivaldi is sokat javult, majd arra is ránézek.
    Engem a szövegtördelés nem érdekel, mert egyéni nagyítást használok.
    Tableten zavart az asztali nézet állítgatása, de mobilon most nem érdekel.

    dqdb: Megpróbálom.
    Egyszerűen nem értem a hülye fejlesztőket. Annyira apró kis "hibáról" van szó. Ott van a lehetőség kilépésnél, egy gombnyomás lenne és pont ezt a memóriazabáló gyorsítótár ürítést nem jegyzi meg, magától kiveszi a pipát minden alkalommal. Egyszer kellene csak beállítani és jó lenne.

    Ez a gyorsítótár törlés az asztali változatban is ilyen hülyén van, csak ott lehet használni erre kiegészítőt.
    Firefoxnál alap volt mindig, hogy beállíthatom kilépésnél mit töröljön és mit ne. Plusz az is beállítható, hogy a Memóriába gyorsítótárazzon... ez is fontos lenne nekem, de úgy tudom Operában ezt nem lehet beállítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák