Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz marci1250 #117 üzenetére

    Szia!

    Nekem 1-2 hete érkezett meg az Onda V975M tabletem és eddig meg vagyok vele elégedve. kérdéseidre válaszolva:
    - Akksi idő: hát, azért ha játszol, rajta akkor 1-2 óra alatt le lehet meríteni, de ha csak, netezel vagy ilyesmi nálam 1 napot kibír
    - Játékok: Én néhány elég erős játékot próbáltam rajta (GTA SA, Vice City, III, CoD: Strike Team) mindegyik full grafikán hibátlanul megy, a szaggatást nem ismeri ez a gép :DD
    - Magyar nyelv van, rajta aminek én nagyon örültem
    Egy két kis negatív apróság van, de ez nem biztos, hogy érint: mivel nekem Kínából jött tele volt kínai appokkal de csak le kell törölni róla egy alkalmazást és el is tűnnek
    Én ajánlom, ha megveszed (ha zavar, hogy nincs menüje) hogy töltsd le hozzá az Apex launchert mert azzal kapsz hozzá rendes menüt is
    Még1 valami, ha játékot raksz rá azt csak a belső memóriába tudod rárakni, mer külső SD-re rakod, akkor nem fogja felismerni, sajnos
    Összességében megéri megvenni, mert szerintem simán lekörözi a híres több 100ezer forintos táblagépeket.

    Ha kérdésed van a tablettel kapcsolatban írj és megpróbálok válaszolni :))
    Remélem tudtam segíteni :)

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák