Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Integra #56225 üzenetére

    Jaja, a németek is ezen vannak kiakadva. Nem mintha a meki nuggetjeinek csirke-íze lenne egyáltalán. Gyerekek régebben oda voltak érte, manapság már ők sem hajlandóak megenni (szerencsére). Ha gyorskajázni támad kedvü(n)k, akkor inkább Burger King, és valami marhahúsos burger, de havonta ha egyszer eszünkbe jut.

    bobsys: "de nem birtam megallni, hogy ne egyem meg, mert ugye olyan nincs, hogy otthagyunk valamit a tanyeron." - pont ez az én bajom is, próbálom magam leszoktatni róla, de mocskos nehéz. Mo-n a rokonlátogatások már így is sírásba-hisztibe hajló veszekedéssé fajulnak, mert hogy 'olyan keveset esztek, már nem is ízlik a főztöm?', meg 'hát nézd meg, mennyit főztem, ti meg alig esztek valamit', és akkor magyarázd el a 75 éves nagyinak, hogy egyrészt tocsog minden a zsírtól, másrészt ha tehetjük, nem eszünk disznót, a csirkát meg nem öntözzük meg, illetve úsztatjuk pluszban olajban, az olajban sütött, szintén tocsogós sült krumpli nem topköret, a rizst meg nem kellene felönteni húszsírral. Disznótorost meg lesznek szívesek nem csinálni, mert gyerekkorom óta migrénes fejfájásom van tőle (valszeg az epém nem bírja), úgyhogy a hurka és a sült kolbász nekem nem ünnepi kaja, mert a szagát sem bírom. szerencsére tudunk otthon főzni magunknak, de akkor meg azért van sírás, hogy miért nem fogadjuk el az ételt, amikor olyan szívesen adják. :(

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák