Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Tanácsaitokat kérném okosóra vásárlásban. Feleségemnek vennék majd karácsonyra. iPhone XR telója van. Bár én nem vagyok (eddig nem voltam) Apple párti, de ez az XR, illetve az istyle-ban tapasztalt kiszolgálás, vevő-központúság, a rendszer gördülékenysége, és az ökoszisztéma az elismerem, lenyűgözött (lehet hogy a P20 Pro után nekem is almás telóm lesz). Emiatt az Apple Watch a fő kiszemelt. A lényeg igazából az lenne, hogy az értesítéseket megjelenítse, meg mondjuk az NFC-s fizetés is jó lenne. Ami miatt aggódom, az a méret. Kicsi, vékony csuklója van, szóval lehet, hogy a kisebb, 38 mm-es Series 3 lenne a legideálisabb. A Series 4 bár többet tud, már fölöslegesen drága. Lehet, hogy a méret miatti aggodalmam alaptalan, mert megmértem a rendes karóráját, ami van neki, az is ilyen téglalap alakú, és olyan 44-45 mm körül van. Series 3 38mm-es 70.000, 42mm-es 80.000. Na de mivel az ár sem mellékes, itt van még két versenyző, a Xiaomi Amazfit GTS 45.000-ért, ill. a most megjelenő Mi Watch, de az meg ki tudja, mikor lesz itthon kapható. Na meg nem tudom, az NFC-jük egyáltalán használható-e Apple Pay-el. Ár/érték, akku idő szempontjából mindenképp a Xiaomik felé hajlok, de a probléma mentesség, gördülékenység miatt meg a Series 3 felé.

Új hozzászólás Aktív témák