Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby-007

    tag

    válasz mekkGyver #1821 üzenetére

    Akkor azt nem értem miért lehet wifis és rf-es váltókapcsolót kapni, akkor annak mi értelme van?
    [link]

    Ha van két ilyen váltókapcsoló betéve a két eredeti sima váltó kapcsoló helyére és alexával az egyik kapcsolót kapcsolgatom, akkor így is úgy is lekapcsolja függetlenül annak állásától, nem? Nem kell a központnak tudni, hogy fel van-e vagy le van kapcsolva. Sőt a broadlink Rm proval nem is kell semmi központba mennie a jeleknek. Valamit nem jól látok itt? Meglehet mert amikor időm engedi olvasgatok a dolgokról, de egyelőre még csak hajóznak a cuccok így még kézbe semmit sem fogtam.
    Viszont miután rendeltem cuccokat utána néztem ki ezt az Alexát és a Broadlinket amikkel jó pofa cuccokat lehet művelni. Most még tegnap elcsábultam a Google Home Mini felé is, de mivel az annyira új és nem lehet csak chromecasttal hangot áttolni hangfalra belőle, meg nagyon kevés még hozzá az infó (illetve az alexára is rá lehet tenni a google keresést és a youtube-os ingyen zenét, videót), hogy inkább Alexa mellett döntöttem :-)
    Van egyébkén tapasztalat itt a GHminiről már?
    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák