Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tunci30

    csendes tag

    válasz Winner_hun #1 üzenetére

    sziasztok
    ide írok segítséget várok!:-)Nő vagyok és nagyon béna és sok mindent nem értek!
    Van egy Canon Mp140es pixma gépem kaptam nagyon jo áron le volt árazva..kb egy éve,és sajna nincs benne tinta!Az első lendülettel neki kezdtem olvasgattam a netet mit is vegyek bele hogy csináljam hogy olcsó legyen,és jo is,,,nekem nem kell fotókhoz hanem hogy tudjak nyomtatni ha valamit akarok,vagy skennelni...
    gondoltam hogy gyárit nem veszek,mert egy fekete egy színes 10es és a gép nem került annyiba!Meg hát 5ezeret szántam rá!
    Néztem az utángyártottakat erre irja chippes vagy nem chippes,,jaj.......most ebbe a gyári van és chippes akkor chippest kell vennem?
    aztán megláttam hogy ujra tölthetem Én,mivel ez alapban tölthetős...Nem nehéz?És ha veszek készletet ami elég olcsó,akkor a resetelőböl 2db kell?abba állitom bele a tokot amikor töltöm?vagy sztetetek ez tul bonyolult?
    Vagy keressek Miskolcon egy helyet ahol csinálnak töltést az is olcsó?Ne haragudjatok ha értetlen voltam,de nem vagyok gazdag,így nekem sajna nem mindegy hogy ha egyszer végre megcsinálom akkor tudom e használni vagy sem,aki tud segíteni nagyon megköszönném,mert vannak dolgok amiket nem értek:(Kellemes Ünnepet továbbra is üdv Tündy

Új hozzászólás Aktív témák