Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyerpi

    aktív tag

    válasz SipiBcs #3118 üzenetére

    én személy szerint soha nem fogok beállni ebbe a sorba sőt úgy gondolom tőlünk senki
    nem is szoktunk le csíterezni senkit ( no jó volt egyszer :U aki a pálya végéről KP-vel fejeseket osztogatott) :W, de megjegyzések mindig vannak már war közben is hol egyik oldalról hol a másik oldalról kezdik
    próbál mindenki ellen állni, hogy ne komentálja a dolgokat ( főleg ne hangosan :DDD ), de nem mindig sikerül volt már olyan, hogy az ellenf. honlapján bocsánatot kértem mert eldurrant az agyam war alatt
    mondjuk a warok 90% rendben megy és elkönyveljük a vereséget vagy jobbik estben a győzelmet ( ebből elég kevés van :DDD ), de mindig vannak olyan warok mint pl. tegnap előtt a csehekkel - először én is azt mondtam csaltak, de utána rájöttem, hogy nem biztos lehet 1 vagy 2 játékos valamilyen cfg hacket használt, de többi biztos nem csalt és valószínű, ( ahogy Andris mondta) hogy valami pro klánt találtunk akik elértek valamilyen med+++ vagy high szintet és azon élvezkednek, hogy ilyen low klánokat keresnek az irc-n és vernek hülyére - aláznak mint mi vagyunk ( hát sose legyen nagyobb örömük)

    XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Új hozzászólás Aktív témák