Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gyiku #610 üzenetére

    mivel én kérdeztem,olvastam már,gondolhatod :DDD viszont az ilyen szerintem-nél meg talán-nál kicsit konkrétabb infó kellene.mert ahogy olvasandó a dolog,az illetőnek sincs/volt ilyen,mert akkor példálózna magával.hallani meg bármit lehet,fúleg ha az az illető is csak hallotta:D egyébként CnQ tényleg nincs)fura,volt egy ősibb k8m890-es chipsetes alaplapom ez előtt,ami nem volt tuningbarát(nem lehetett még pl.az ide buszspeedet sem fixálni,ment a HT órajaellel szépen felfelé...),abban tudtam eljutni ilyen körülmények között 2,4ig atomstabilan, 2,5ig néha winyókiakadással bootkor(reset általában megoldotta,de inkább lejjebb használtam,ki tudja mikor lesz adatvesztés...),de az bezzeg simán tudta a CnQ-t tunningal.csak újra kellett raknio a procidrivert,felismerte a procit 4400/4600nak órajelfüggően,és ment is minden szépen.most meg itt a jó tuninglap,és erre nincs CnQ---sz...janak le.nem tudom,intelnél is ilyen-e a helyzet...nekem meg igenis számit,ha megy fél napokat a gép,meg esetleg éjszaka,mit eszik.mert most CnQ-val alapon az egész gép eszik kábé 75-80wattot,még modem/routerrel sincs egy 100as...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák