Aktív témák

  • killer

    tag

    válasz tothjozsef #22 üzenetére

    Nos, a Korfu-s last minute-et úgy kell érteni, hogy van egy cég (Imperator), aki hirdetni szokta magát újságban. Szinte minden megjelenéskor más áron, az indulási idő közeledtével egyre olcsóbban. 1-2 hete, mikor néztem, 24900,- volt, egy ilyen ajánlat szerintem kihagyhatatlan. Hogy ezért a pénzért mit kapsz, nem tudom, de ha csak kivisznek repülővel, ott szállást kapsz, meg vissza, akkor is olcsó, már-már gyanús :) (pedig ezt ígérik).
    Horvátország kicsit hoszabb hangvételű dolog, erről több infóm van. Szállást illetően több féle lehetőség is van. Alapvetően vagy magadnak intézel el mindent, vagy irodán keresztül. Személyesen egyszer volt rossz élményem irodával, nem azt kaptuk, amit kértünk, de néhány nap alatt korrigálták, meg végülis tengerhez elméletileg nem azért megy az ember, hogy a kéróban üljön, de persze kinek mi :)
    So, a másik, amit most nyáron ki is próbálunk, hogy magad uram... horvatorszag.lap.hu-n akad jó néhány apartman/szálloda, csak ki kell választanod a pénztárcádhoz valót. Mi már decemberben lefoglaltuk egyet, ez ígéretes, 30 m-re a parttól, saját part résszel, csónakkikötővel, 3 emeletes teljesen felszerelt pecó, egy szigeten. Ezt csak azért mondom, hogy viszonyítani tudj, 3 hét 48k HUF, ami szintén elég vicces ár. És persze igyekezz olyat keresni, ahol képek vannak, csökkenti a zsákbamacska lehetőségét. Ha még érdekel, megírom én mely területeket tartom szépnek (Plitvicai tavak pl. egynek nem rossz), milyen árak vannak, autópályadíj, ilyesmi. Jó nyaralást!

    mnx

Aktív témák