Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz GuB3Ra #3090 üzenetére

    Állítottam ilyet?:U Egy dolgot állítok: a DiRT2-ben a DX11 jelen formájában nagyjából parasztvakítás (nem sokkal szebb, cserébe lassabb), ezért váltani egy DX9-es rendszerről* nincs értelme. Ugyanígy lehet parasztvakítás a PhysX (tessék normálisan leírni, nem az óvodában vagyunk): a szállongó újságpapírok nekem sem képezik a szívem csücskét.:N

    Azzal szálltam vitába, hogy valaki azt mondja, hogy "a hülye is látja a különbséget, ezért muszáj DX11-es VGA-t venni"... Hát nem, nem muszáj. Egyrészt még nem akkora a különbség, másrészt a középkategória (ill. alatta) még arra is alkalmatlan lehet, hogy ezt megjelenítse, miközben DX9-ben hasít, de legalábbis sokkal jobban bírja a gyűrődést. A Fermi ha kijön, mindkét jelenleg "rivális" (ez persze nem véletlen van idézőjelben, hiszen egyik sem alternatívája a másiknak!) technológiát támogatni fogja, de ettől még egy ideig ugyanúgy megmaradhatnak parasztvakítás színvonalon, mivel nem mindenki fogja megvenni a legújabb VGA-kat, így visszafelé kompatibilisnek kell maradni, nem beszélve a hardverben lassan lemaradó konzolokról. Ez van.:R

    *: még mielőtt valaki IT szaki** beszólna, igen, a GTX285 DX10-es, de az XP nem.
    **: ebből amúgy sok van a itt... Én is az volnék, de nem írom le minden HSZ-ben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák