Új hozzászólás Aktív témák

  • szallasi007

    őstag

    válasz akoska07 #3502 üzenetére

    Végignéztem a betépett dumáját - tudom nincs betépve, de ettől a fajta lazaságtól egyszerűen állandóan röhögnöm kell - viszont most igazából azért beszél le róla, mert mindenki 1080-at akar, ez a trend kb.
    Neki néhány fps nem ér meg 600 dollárt, inkább vegyen az ember még egy 980Ti-t vagy költse értelmesebb dolgokra?
    Ugyanakkor meg a végén inkább azt ajánlja hogy legyen egy f@sza monitorja a népnek mint egy 1080-ja?
    600-700 dollárból - most maradjunk abban a tévhitben hogy amcsiban élünk tehát nincs áfa elvétve azt a 3-4 államot ahol 5%, ha jól rémlik - már elérhető egy 4k-s Gsynces monitor?

    Illetve az input laggal nem értettem mit akar, értem én hogy konzolján nagyobb az input lag a 4k-s tv-én, meg hogy a sli 980Ti-n kisebb, de hát beb@szna ha nem így lenne, nem?
    Meg most akkor a 4k-tól sincs elájulva? De hát a monitora meg a tv-je is az.

    Kicsit el is fogadom amit mond, hogy ár érték arányban nem hozza azt a többletet,meg kicsit nem is értem hogy mit akar megmagyarázni? Most akinek volt pénze 2 custom 980Ti-t venni az úgyis megveszi a 1080 custom SLI-ben nem?

    Nekem sajnos se 980Ti-m nincs se 1080-am nem lesz úgy néz ki

Új hozzászólás Aktív témák