Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Elmör #17034 üzenetére

    jól emlékszel :K hát az én kiadásaim... 500.000at kell fizetnem az autómért plusz a hitel 1milla. Ebből le van tudva 300k, tehát maradt 200k, plusz a biztosítás, a havi törlesztő olyan 22k körül. Plusz a rezsi ami kb 30k. Tehát ha letudom a maradék 200at akkor utána megint vigan leszek.... 60ból megvagyok egy hónapban.. ugyanennyi bőven meg is marad(na) :D de hát jövőre Crysis 2...arra már új rendszert szeretnék. :B
    Persze a maradékból tankolni is kell, az autóra is kell költeni, ha egyszer összetörtem, meg is kell csináltatni :DDD (igen..nekimentem egy házsaroknak, kicsit le van húzva a baloldal...meg sikeresen elbasztam 90km/h-val egy cicát.... tehát a lökháritó is elég érdekesen áll...) ;]

    nagyjából ennyi :D :))

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák