Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmThor

    addikt

    Sziasztok,

    Wii U-t szeretnék venni a közeljövőben, ha minden jól megy, és mivel egy ideje olvasgatván a topikot, arra jutottam, hogy ez egy jó kis közösség is, gondoltam megkérdeznék egy-két dolgot!

    Kezdeném ott, hogy a videojátékok iránti rajongásom kicsi korom óta megvan, anno volt valami márkátlan tv-re köthető gép, de az első igazi konzolom egy Gameboy volt, Mortal 2-vel és Donkey Kong Country-val emlékeim szerint. Aztán PC-m volt amit azóta is nyüstölök, ha időm engedi. Ugyanakkor 2007-2013 között volt PS3-am nagyon sok játékkal, később PS1-2, PSP es Vita is. Belekóstoltam az újságírásba is, végül tavaly februárban felszámoltam a gyűjteményem. Nem adott akkora élményt már, úgy abban a formában, valamint azóta meg is családosodtam.

    Szóval, látván a DS, 3DS (vétele szintén tervben) és Wii U felhozatalát, úgy gondoltam nekem/nekünk ez lenne a megfelelő konzol. Mind fitness terén mondjuk mert anno az EA Sports Active 2-vel sokat edzettem, eredményesen, illetve van ráj táncos/party/karaoke játék és valahogy ... más. PS-en persze egy fiú számára izgi mondjuk Kratos igényesen elkészített kalandja, néha kell is az ilyen a feszt levezetni pl. de őszintén megmondom, ìgy utólag visszatekintve, a sok csilli-villi, meg trófea... valahol elveszik az igazi játékélmény sok esetben.

    Szóval 3DS-en és U-n is láttam exkluzív cìmet sokat, ami tetszene, no meg az GameTab-on is a játek (ami támogatja), barátian fest.

    32 gigás változatot láttam olcsón a gameshopban, de megvárom az E3-at. Ez a hely megbízható? Platiban meg Corner-ben voltam sokat, őket ismerem. No meg a gari. Plati pl. saját hozzájuk szóló 1 éves garit ad, nem mintha eltűnnének...

    És azt szeretném megkérdezni egyelőre, hogy egy vinyó "bővítésen" kívül milyen kontrollerre lesz szükségünk? A Pro U-hoz való 80 órát bíró világos, meg egy nagyobb akksi a Tab-ba, de ez a remote advance zavart össze. Gondolom ez a sima remote fejlettebb változata. Media Markt-ban 7e ft a wii-hez való, 15e a wii u-hoz való, látszóslag ugyanazok. Táncos játékhoz (is) is azt hiszem ilyen kell, s meg vagyok lőve, hogy a sima wii-s az jó-e a U-hoz?!

    No meg tetszik amúgy a gép sok funkciója, a mii-k aranyosak, a böngésző remeknek tűnik!

    Nem mondom, hogy szerepjáték pl nem hiányozna de az DS-en van most.

    Köszönöm előre is a segítséget!

    Régen csak legyintettem a nagy N-re, azt hittem az a jóa ha minél szebb/hangosabb valami de be kell lássam az élmény amit kapok, az marad meg. PS-en is volt bőven (Yakuza sorozat, Nier, Heavy Rain, Metal Gear-ek pl), de DS-3DS-U rengetek más/új címet láttam, ami jelen élethelyzethez jobban igazodik.

    Szóval kösz még egyszer a segítséget meg a figyelmet!

    U.i.: külföldi rendelés költözés miatt egy darabig nem játszik, de anno rengeteget rendeltem zavvi/game/hmv-ről, szal az efféle olcsobb forrásokat ismerem, valamint ahogy írtátok MM-ben én is láttam vmi Party holmit mikrofonnal 7e-ért.

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

  • EmThor

    addikt

    válasz Alba Game #2766 üzenetére

    Sziasztok, köszönöm a kimerítő válaszokat. Remélem hamarosan a wii u tulajok táborát erőíthetjük. Nunchuk-kal, mert azt el is felejtettem, mint kontroller ami szükséges lehet.

    Olvasom h Iwata nyilatkozta h 1 címtől sikeres lehet a konzol.

    Goldeneye, Monster Hunter, Nintendogs... ezek alapján ez igaz is lehet. Viszont, hogy már sok hónappal a gép kiadása után vagyunk. Én ezt nem látom problémának. A 3rd party eredeti címeket viszont várom, hátha kap mégis nagyobb supporot a masina.

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

  • EmThor

    addikt

    válasz EmThor #2783 üzenetére

    Apropó, gondolom ugyanaz az account mehet 3ds-re és wii u-ra is. Na most hova regeljek, mehet magyar címmel, vagy legyen UK kamu address az eShop miatt? Köszönöm!

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

  • EmThor

    addikt

    válasz InterFox #2856 üzenetére

    Meg a PS5-öt meg a X3-at. A ps4-nél is nemrég írták, hogy 1-2 évvel a 3as után már ment a brainstorming.

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

  • EmThor

    addikt

    válasz Alba Game #2929 üzenetére

    Annyiban nem off talán, hogy vásárlás előtt állva, a Nintendo szoftvereiben és hardverében látom azt, amire szükségem van. Tehát számítanak a szoftverek és úgy látom megkapom azt amit várok a magam számára. Önfeledt szórakozást, közösen is. Innovációt (GamePad) és tetszik a quality of life-ban, mint kifejezésben rejlő hozzáállás. Hogy ne csak a trofik/acsik nyomasztó súlya és teljesítménykényszere alatt gyűrkőzzön az ember, hanem igazán ki tudjon kapcsolni, fejben/testben.

    Nyilván fejlesztésben egymásra licitálnak a konzol/szoftvergyártók tehát mindenki talál ki új dolgokat, de a Nintendo meg a Sony azért ebben inkább élen járt mindig.

    Mit látok a wii-ben 'külsősként'? Egyszerűséget, letisztultságot, a Gamepad zseniális (Fatal Frame 5 mekkora lenne 3D-s kijelzős gamepaddal!) , mozgásérzékelés egyszerű de újabb mélységet ad a játékoknak.

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

  • EmThor

    addikt

    válasz ldave #3071 üzenetére

    Wow még csak 100-50ig láttam a listát, ez őszintén meglepett és örülök neki

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

  • EmThor

    addikt

    666%-kal nottek a wii u eladasok UK-ban

    gif

    [ Szerkesztve ]

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Új hozzászólás Aktív témák