Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Wlac #18387 üzenetére

    Néha lehet kapni olyan csomagot, mint a mario party volt, hogy program + joy con 28-29e pénzért. Sajnos arról én lecsúsztam, mert rossz helyen rendeltem meg és bár visszejelezték, hogy ok, de aztán lehet, hogy havernak adták oda inkább és törölték a megrendelésemet. Ja meg felhívott az eladó és pofátlanul rám akarta sózni a programot + joyconokat teljes áron. Megmondtam neki, hogy hova mehet.
    Használtan lehet venni néha, de ki kell próbálni, mert az első verziók nagyon szervízigényesek voltak és természetesen általában olyanokat árulnak használtan.
    Én azt csináltam végül, hogy sok gépet árulnak plusz joyconnal. Írtam több eladónak, hogy eladna-e külön 2 joycont és volt aki belement. 13e volt így a kettő de nagyon alaposan kipróbáltam. Vigyél gépet, ha használtat veszel.
    eBAY.de-en lehet kapni 10-12e forint körül (30-35EUR + posta) hamisítványokat. Keress rá ott, hogy joy-con, de elég beszédes, hogy nulla darab értékelés volt akkoriban róluk. Én nem mertem velük kísérletezni, főleg, hogy használt eredetit nem sokkal drágábban lehet venni.

Új hozzászólás Aktív témák