Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz 30z.Samu #18384 üzenetére

    Az XO 1,4 Tflopot tud, persze ez csak a grafika. A Switch 1Tflop és 2,5-3 éves hardverről beszélünk. A processzor nyers ereje az, ahol a mobil HW még nagyon le van maradva.
    Nem vagyok naprakész, hogy milyen mobil HW-ek vannak, de a Tegrából már van 6 magos P1 változat is, ha jól tudom. A grafikát szerintem biztosan tudják hozni az XO szintjén. A processzor erejét meg megközelíthetnék egy új hardverrel.
    Jó, mondjuk az ilyen nyílt világú programok, amik rengeteget töltenek játék közben is, azzal is meg lennének lőve, hogy akkor kéne nekik egy külső ssd vagy gyors hdd, amit leginkább csak dokkolva lehet elképzelni.
    Ezzel együtt szerintem, ha akarán a Nintendo egy Fat XO erejét nagyon megközelítő gépet össze tudnának rakni.
    Slayer: a kelendő a használt azt jelenti, hogy egyrészt aki eladja és nem azért teszi, mert valami baja van a gépnek és átb.ssza a vevő fejét (jártam már így telefonnal), akkor ő kipróbálta és ennyi elég volt neki. Egy XO, PS esetében az eladások jó része aról szól, hogy váltani akarnak Pro-ra vagy XoX-re. Aki switchet ad el, annak meg ennyi volt a kaland. Aki használt gépet vesz, az meg nem vesz új gépet értelem szerűen sőt akár eladhatja egy harmadik személynek is. Ha sok használt gépet öntenek a piacra az nem jó jel, semmilyen formában sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák