Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    na átolvastam mit írnak, meg arlo videót is megnéztem az új online témáról.

    hát nem tudom, nem látom olyan fekete-fehérnek mint ahogy mondják. egyrészt nekem itt van az n64 mellettem az összes számomra fontos játékkal. pontosan emlékszem régen milyen érzés volt ezeket tolni, meg hogy most milyen. szerintem sokakban benne maradt a régi emlék és azért várnak valamit, akkor vannak a fanok, akik meg tűpontos emulációt várnak és persze azok akik most látják ezeket először és azt látják, hogy ez szar.

    tény hogy lehetne jobb, de igazából ha most látnám először és egy-két grafikai dolgot nem tudnám, hogy miként nézne ki, akkor fel se tűnne. az irányítás régen se volt jó, belassult ezerrel és sok játék leginkább azért volt szenvedés, mert full kezdetleges 3D volt az egész. ettől függetlenül vannak rá jó játékok, de nagyon hamar elöregedett a konzol, már a generációja alatt is.

    megértem, hogy mindenkinek fáj, hogy ennyi pénzért ezt kapta, biztos lesz egy-két finomítás, de azért olyanokra vágyni, hogy a SM64-ben rezgő legyen, miközben csakis a JPN változat kapott külön olyat..hát nem tudom :B
    egy minimális grafikai javítás meg egy remap funkció a gombokra, azt jóvan, én többet nem várok. szerintem eleve nem lehet ezeket élvezni egy OLED v bármilyen újkori kijelzőn, főleg nagyban ezeket a régi játékokat, plusz dolognak tök jó, de hogy erről szól az online előfizetés az sztem gyenge

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák