Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz tboy93 #363 üzenetére

    Most eppen nem tudom ezt produkalni de nalam is csinalta ezt mar, nem tudom, hogyan jon elo.

    Ha mar ilyen panasz-est van, akkor engem meg a google+-ban zavar, hogy ha rakeresek valamire (peldaul "nexus 5"), akkor feljon ugye egy talalati lista, bal oldalon a "legjobb", jobb oldalon a "legujabb" talalatokkal. Ha kivalasztom pl. a "legujabb"-at es lefele görgetek, akkor ugye latom az osszes nexus 5-tel kapcsolatos legujabb google+ bejegyzest. --> ha egy bejegyzes erdekel, ramegyek, elolvasom, es (es itt jon az, ami zavar), szoval ilyenkor miutan elolvastam egy adott bejegyzest, a vissza nyillal visszamegyek a talalati listahoz (ahol az osszes legujabb nexus 5 talalat van), de ilyenkor nem a talalati listara ugrik vissza, hanem elougrik a billentyuzet es villog a kurzor a "nexus 5" szovegnel.

    Baromire idegesito, ha az ember egy bizonyos temaban tobb bejegyzest szeretne megnezni es minden egyes, a talalati listara valo visszatereskor, megjelenik ujra es ujra a billentyuzet - pedig az ember nem akar semmit beirni, csak a talalati listan görgetni tovabb lefele. :(((

    :DDD na jol kipanaszkodtam magam ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés