Új hozzászólás Aktív témák

  • csebacsi

    csendes tag

    Íme egy kis leírás. Megszenvedtem, de működik.:)
    Nekem kép sem volt, nemhogy recovery, mivel a tochscreenhez akartam feltenni a drivert, és rosszat toltam fel...Utána meg sem nyekkent.:)

    Viszont most ok. Bejártam a fél világot a neten, de összejött.
    Amiben tudok segíteni az ez:
    Phoenix suit letölt. vagy livesuite is elvileg ok. Nekem az első jobban tetszett.

    Ha ez kész akkor tab feldug, jöhet a firmver feltöltés. Van pár kínai motyó, amit ugyanezek a paraméterek jellemeznek. Keresni kell, és mehet rá. Addig kell próbálni, míg az egyik jó nem lesz.

    Feltöltés menete A NAGY TITOK :): A kis reset gombot tűvel benyomod kb 5mp-ig minimum, majd vele együtt a menü gombot.
    Utána elengeded a resetet (menü marad!), és a power gombot addig nyomogatod közben, amíg a poenix el nem kezdi betölteni a firmwert. Elvileg közben kér egy drivert is :
    usb device(vid_1f3a_pid_efe8) Ha nem települ fel szedd le innen:
    link
    Driver Version: 1.0.0.1 Második link!! Az első az egy progit is feltesz, ami nem kell.
    No eztán kb fél-1 perc. Ha minden ok, vagy bekapcsol, vagy neked kell indítani.
    Viszont azt meg nem tudom mondani, h jó lesz e a touchscreened. Nekem egy új van benne, így ahhoz kellett keresgélnem. Az is jó lett végül, de nem teljesen. kb 1cm nem megy. De lehet azért mert maga az új érintő nem jó..
    Próbáljatok nyugodtan.Ez így működik, és többször is lehet firmwert írni
    .
    Ha valakinek pedig csak felcserélődik a touch x-y, arra is van megoldás!
    Egyébként az Arctablet-ek igencsak hasonlítanak a navonra . Regelni kell náluk a letöltéshez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák