Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz IIIstIII #1988 üzenetére

    Aha, ilyen fajta pipám nekem is volt már 2 (mindkettő ajándék).
    Hát mit ne mondjak, elég nagy kalap sz@r volt mind2... Közelébe sem ér a gumitömítéses jófajta pipáknak.

    A csavarós résszel nincsen semmi baj, az jól tömít, viszont ahogy mondod, nagyon rossz eltakarítani, nekem az egyik 1,5 év után rozsdásodott is. (illetve ilyen zöld réz-oxid volt, mert réz-ötvözet lehet az anyaga).
    A szívócsőre kell venned egy gumi tömítést, azt mindenhol kapni, és akkor jó lesz. Nekem se adtak ehez a fajta pipához, de anélkül használhatatlan.
    Golyó is kell hozzá. Azt amúgy is cserélni kell időnként mert berozsdásodik.

    Amit én tapasztaltam ezekkel a pipákkal:
    A fém és az üveg találkozásánál egyszerű szilikonnal volt ragasztva, ami kb 1-1,5 év után nemes egyszerűséggel elenged a fenébe (alján és tetején is).
    Másik, hogy eléggé instabil, könnyen felborul. Mondjuk a tiednek szép nagy alja van, reméljük ez stabilabb lesz.
    És a harmadik és legidegesítőbb dolog, hogy nekem simán letört az a fém rész a testről, amibe a szívócsövet kell dugni (húztam volna ki belőle a csövet és fémestül jött...) Ahogy néztem mintha valami forrasztópákával csak rá lett volna berhelve.

    Egy szó, mint száz, remélem a tied minőségibb darab lesz :DDD

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák