Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Latsza

    aktív tag

    válasz ngabor2 #1250 üzenetére

    Első felével egyetértek, ezért is vettem kint mindenfajtából egy kicsit, hogy kisebb bukta legyen, végülis a 11 féle dohányból csak 2 féle nem jött be, minimális veszteség, de még azokat is be lehet keverni valamiféle mixbe. Én szoktam itthon magamban is pöfögtetni, fogyik látványosan nálam a dohány, meg ugye tesóm is visz el belőle..

    Szvsz a széntartó alukonzol jobb, kevesebb vesződés, egyszerűbb (és többszöri fel-) használat, főleg ha van szélfogó sapka körülötte, az magában tartja a felmelegített levegőt, és jobban izzik a tabák (nem mintha alufóliával és a sapka kombójával nem így történne).
    Próbáltam már többféle "széntartót", többnyire a lefolyóban használatos ételdarabkákat felfogó kis acélszitácskát hasznosítottam eddig, kislyukút, nagylyukút. Volt amelyik bejött, volt amelyik nem, mert több helyen ment bele a levegő, mint amennyi szén volt rajta :))
    Hogy a hamu beleszóródik vagy sem, az ízlés dolga, én nem zavartatom magam, hogy belekerül a dohányba vagy a vízbe, nem sokat változtat az egész ízében.

    Jó régen szívtam alufóliával. Legutóbb egy csajismerősömnél voltam, ő szetápolt, hát szörnyülködtem; egy fél kisdobozt beletunkolt a kis tölcsérbe, púposra, kilyuggatta a fóliát, és rátette a félig átizzott szenet. hjajj :W aztán megmutattam neki, hogyan kell úgy megtömni, hogy finom füstje legyen. Aztán vizet kapott a cső :o d'oh

Új hozzászólás Aktív témák