Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz AndrewTdi #548 üzenetére

    Nézd, nekem is "túraplexi" van a Madisonon (gyári természetesen). Én is átlátok felette, így engem sem zavar valójában, és egyet értek, hogy nem rossz, hogy "fogja" a menetszelet, mert nem fázok rajta még 5-6 fokban sem. Viszont esztétikailag valahogy jobban tetszik a kisplexi: a Maján sincs ilyen batár, aztán azon sem szoktam megfagyni... Oké, 150-nél valószínűleg durva lenne mini plexivel (vagy éppen plexi nélkül). Mondjuk nem az az utazó tempóm. Tegnap is csak heccből próbálgattam. 140-nél azért már nem valami fickós a gyorsulás, és 8K fölött van a fordulat is. A 150 az nekem már nagyjából a végsebesség (lenne:B).

    A lényeg, hogy idővel biztosan beszerzek egy "sportosabb" plexit. Városba, meg kisebb túrákhoz bőven jó lesz szerintem. Aztán ha nagyon mehetnékem lesz több száz km-ekre, akkor max. feldobom a gyári "túrásat". (5 perc a csere. Csak kell egy csere, amit felrakhatsz.) De komolyan gondolkodom, hogy valamikor a közeljövőben kipróbálom plexi nélkül is, már csak a miheztartás végett. Mondjuk Kalocsára nem úgy indulnék, de Szarvasra - majd egyszer, talán - úgy kéne.:DDD Nyilván úgy is randa lenne a motorka. A plexi adja meg az összképet.:R El is ronthatja, mint a Beverly esetén, de ez szubjektív: nem bántásból mondom.

    A bukót akkor lecsukva használod?
    Természetesen, mivel csak így tölti be a védelmi funkcióját egy esetleges baleset esetén, meg a szememet is csak így védi normálisan a repülő bizbaszoktól. A bogarakkal tök igazad van: túrán engem is talált meg valami, ami szétplaccsant a sisakplexin. Meg egy-két dög rajtamaradt a "túraplexin" is. Nincs kedvem mosogatni, de azért majd egyszer. Madarakat nem szoktam elütni, de te tudod.:))

    kcsa: a Windows tán hibátlan?:DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák