Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz mycso #18187 üzenetére

    Szerintetek állítassam be? Mikor átvettem az autót, megnézték a futóművet, de sokszor észre vettem, h balra húz a kocsi kicsit. Lehet csak a téli gumik miatt volt, de igazából mivel nálam most van először ez az autó, és a lambda szonda hibával is átb*sztak, így gondolom h nem valami lelkiismeretesen végezték az állapotfelmérést ahol vettem, ezért gondoltam rá, hogy beállíttatom a futóművet. Gondolom ezt nem kell minden gumiváltásnál megtenni.

    Itt vidéken meg nem az a jellemző, h ingyenes futóműbeállítást adnak....

  • _NCT

    őstag

    válasz mycso #18187 üzenetére

    Szerelő azt mondta, hogy nem biztos hogy teljesen rossz a lambda szonda, az is előfordulhat, hogy azért nem gyulladt ki a check engine lámpa, mert hibás értékeket kap, csak nem annyira, hogy az ECU ne tudna hozzáigazodni, vagy valami ilyesmi... IGazából tettszett az az öregben, hogy rááldozzák az időt és hideg motortól kezdve az üzemmelegig megnézik a gázokat, értékeket, számítógéppel monitorozzák folyamatosan. Nem csak az volt h rádugta a gépet és puff 5ezer. Tehát rászánja az időt a normális átvizsgálásra.

    Gumis témához: nem érzem hogy ráz, csak minimálisat húzott oldalra a téli, nyárit még nem tudtam tesztelni, lehet a gumi bordázata miatt, de most meg olyan hülye hangot hallottam menet közben.... Mind1, rááldozom a pénzt, inkább minthogy szar legyen a futómű és szétbassza a gumit. Főleg ezek a szar magyar kátyús utak, nem csodálnám ha szétrázták volna a szart is a kocsiban.

    Ma reggel érdekes zörejt, hangot vettem észre, mintha a szellőzőből valami zörej jött volna, de levegőt fújt rendesen meg minden, csak olyan furcsa hangot hallottam, mintha ventillátor nem tudna rendesen felpörögni, vagy valamibe akadna. Aztán elmúlt...Indításnál szoktam főleg hallani a hangot, először azt hittem a cd lejátszó ahogy megforgatja a lemezt vagy valami, de nem....Mind1, felhangosítottam a zenét és eltűnt a hiba :DD

    XVII. kerületben valaki ismeri stefi mester műhelyét?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák