Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Darkness1 #3847 üzenetére

    hja, hát nyilván nem vetne meg az ember egy olyan vázat,
    ami kb 2.5x kerül többe a sajátjánál... engem inkább az érdekelne,
    hogy árkategóriájában mit választanál helyette?

    Zoli bá':
    én sem szeretem ezt a kitobit, pedig az enyém ennyire nem szar,
    megértem a döntésed, bár én inkább eladnám a két objektívet,
    és vennék valami "normálisat" az árából.

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Darkness1 #3847 üzenetére

    Ugye csak vicc ez a D90 szöveg?
    Mennyi is az, és mennyi egy K200D :DDD de látom erre már bwoay is utalt.

    Milyen vaku amit rendeltél?
    Oly E-520 keresőjébe néztél már? LiveView "lag"-ja nem zavart? Obiárakat is érdemes megnézni :D

    Zolibá: Nem győzködni akarlak, mert azonos kategóriában tényleg ízlés kérdése a dolog, de a 35/1.8-nál nemrég még nem sokkal volt drágább a Pentax FA 50/1.4 (igaz azóta durván elszállt az ára) a 18-105 VR-nél pedig most se sokkal drágább a frissen kiadott Sigma 18-125 HSM.

    Ez nem neked szól, csak az elmúlt heti eszmecsere és más fórumok alapján merült fel bennem: Nekem fura, hogy azok az emberek, akik a kitobis vázat is azért veszik, mert nincs jobb lencsére pénzük és az olcsó manuálobik felé kacsingatnak egyszercsak elkezdenek arra panaszkodni, hogy nincs megfelelő lencseválaszték.
    Ebben nekem két dolog érthetetlen:
    1. Olyan lencsét hiányolnak rendszeresen, ami vagy máshol sincs, vagy ott is drága, és megfizetni nem tudják.
    2. Felhoznak 1-1 más rendszerben olcsóbban megvehető lencsét, de azt nem nézik meg, hogy abban a rendszerben a teljes obiparkjuk (vagy az egész renszerük) mennyiből is lenne kihozható.

    Az egyébként tény, hogy ha valakinek kicsit több pénze van, akkor Canon/Nikon rendszerhez használt obikból gyorsabban találhat jó áron, de ennek a nagyobb piac és részben a sok teknokrata, vagy khm...kevésbé hozzáértő tulajdonos az oka.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés