Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexpecT

    addikt

    válasz Padisah #846 üzenetére

    Hmm elég érdekes hogy fél év náluk az átfutási idő.
    Akkor a teljes story:
    Én egy másik szolgáltatóval kötöttem szerződést amit később megvett a Fibernet(ha jól tudom akkor Fibernet a jogutód automatikusan).A régi szolgáltatóval 192/64 megás wifi-s netre kötöttem szerződést amit egyszeri 6 ezer forintos regisztrációs díj után 2 évig ingyen használhatok.Arra viszont lehetőséget kaptunk hogy havonta 3 ezer forintért megnöveljük a sávszélleségre 600/192 -re (minden hónap elején bementem és az ügyfélszolgálaton kifizettem a 3 ezer forintot és megnövelték a sebességet,tehát ilyen feltöltőkártya szerűség volt).
    Februárban átvette a Fibernet a Vezeték nélküli szolgáltatást és automatikusan a 3 ezer forintot számlázta ki(holott a szerződés nem változott tehát maradt az ingyenes).
    A szolgáltatással nem voltam megelégedve sokszor szakadt a net stb. és akkor váltottam szintén Fibernet-re csak a kábeles változatra.Amikor megírtam a szerződést akkor felbontottuk az előzőt.

    Namost akkor ha mi szerződést bontottunk akkor gondolom Őket sem kötelezi ez az alap 192/64 -es szolgáltatás(ezért nem is kellene fizetnem).Ha így van akkor inkább tényleg nem használom a netet.

Új hozzászólás Aktív témák