Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaki58

    aktív tag

    válasz bajnokpityu #97702 üzenetére

    Üdvözöllek!

    Fentebb reagáltam Ba cy lus hozzászólására. Teszek még hozzá némi infót.

    A hozzászólásomból kiderül, hogy jelenleg ez a készlet áll rendelkezésemre. A cseréje folyamatban van, de sokba fog kerülni, ezért nem megy hip-hop. Tudom, hogy sokkal többet érdemelnek ezek a fülesek, de azért nem csomagolom el a dobozába, hanem a meglevő elektronikával hallgatom. Néhány sorral fentebb fel van sorolva, hogy milyen lesz a meghajtás, és mikorra valósul meg reményeim szerint.

    Az alapállás az, hogy meghallgatni nem én akartam!! Nem én voltam kíváncsi az Audio-Technikára! Ha Remus389 most akarta meghallgatni, akkor én most teremtettem rá lehetőséget (azzal a technikával, ami pillanatnyilag rendelkezésemre áll). Az Ő saját füleséhez képest szerette volna meghatározni az Audio-Technikát, és úgy gondolom, hogy ez a 260 ezres cucc azért alkalmas lehet erre az egyszerű feladatra. Természetesem sikerült is, és biztosan egy élmény volt számára, aminek örülök.

    Az a kérdésem, és nem csak hozzád, hanem a többi fórumozóhoz is, hogy a leírtak fényben is „elemi hiba” volt a teszt?

Új hozzászólás Aktív témák