Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorien

    veterán

    válasz korpicschess #63034 üzenetére

    Nekem is elmúlt az upgréditiszem, amióta a DT880/600 megvan. :) A 250 ohmos verzió annyira nem fogott meg. Kb. mindene tetszett, (karakter, részletesség, tér, kényelem) de túl lassú volt a hangok lecsengése a K612 Pro-hoz és az AD900X-hez képest. A 600 ohmos sokkal jobb (ebben is). Még mindig nyugodt az előadásmódja, de gyorsabb a lecsengés, ütősebbek, kontrolláltabbak, feszesebbek a mélyek. Kb. minden téren legalább egy erős 4-est tud az ötös skálán és nekem ez bőven elég. A Sense V1 erősítő pedig még testesebbé teszi a hangját, amitől nekem kb. tökéletes a karaktere. Nem csodálom, hogy itt a fórumon többen is megállapodtak mellette. :) Nekem sokkal izgalmasabb fejes, mint a 2x annyiba kerülő HD650 a hömpölygős mélyeivel, meg a lefojtott magasaival. (Tudom, kéne hozzá vadászni, egy hozzá való erősítőt, ami kb. olyan ritka, mint a fehér holló.) Ja igen, a DT880/600-nak kell rendesen a kakaó, ehhez képest még a K612 Pro is könnyen hajtható. Dedikált fejhallgató erősítő nélkül én nem próbálkoznék vele. A Sense V1 potija is néha a max. közelébe van tekerve, ha valami alacsony jelszintű, nagy dinamikájú felvétel van éppen műsoron.

    [ Szerkesztve ]

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Új hozzászólás Aktív témák