Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz bmakszim #58826 üzenetére

    Szerencséd volt. Más topikokban is említettek példákat, nem is egyet, akár 100k feletti tételekről is, amik "átcsúsztak". Örülj neki! Nekem a $40-os szemüvegem (Gunnar, szintén Massdrop) majd' 3 hétig ült a vámon, és fizettem is rá (áfát és kezelési költséget).
    Majd azért írj egy kis beszámolót ha megjött a fejes! ;)

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

  • warcat

    veterán

    válasz bmakszim #58826 üzenetére

    Közben én is elcsábultam,nyilván ez is volt a cél,egy ideig bírja az ember de ha napokig húzogatják előtted a mézesmadzagot,sajnos megnő az esélye hogy ráharapsz :)

    Lehet használtan venni,de az ilyen közvetlenül testfelülettel érintkező dolgoknál engem nagyon irritál.Nyilván amit 1x kibontottak,felpróbáltak nem probléma,de személyes szemrevételezés nélkül az elég lutri magánszemélytől,még talán amazon warehousedeals az megfelelne de ott sem ennyi a HD650.

    Meglátjuk,egy kis szerencsekerék,még csak nem is a csomag mérete számít,jól elcsomagolt bőrkabát,nagy dobozos PC játék (10 year collectors kiadás Eve Onlineból) simán jött vám nélkül) 2 kisméretű,de nem műszaki cikkes csomagot meg úgy szétszedtek hogy csak na :)
    New Jerseyből küldi a Massdrop,esélyes,hogy szerződésben ki is van kötve ez nekik,mint ahogy az országlista is,ahova elküldhetik.Sokan jelezték,hogy mennyivel jobb lenne az írektől küldeni,de semmi reakció nem érkezett rá,be lesz lapátolva ez egy konténerbe és egyben kipakolják amcsiknál,persze fél év alatt még feltalálhatják a spanyolviaszt.

    [ Szerkesztve ]

    EA: It's in the crate!

Új hozzászólás Aktív témák