Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz randras_83 #6755 üzenetére

    csak öntöm a pénzt az asztali gépbe, de előbb utóbb valami mindig volt, aztán elhagytam a windows-t.
    erdekes meglatas, en inkabb ugy latom hogy az apple termekekre kell a penzt locsolni, nem a windows pc-re :D
    amugy egyetertek az elottem szoloval, nem kell 2060 supernel jobb gpu, az ember ritkan fog denoisolni, a kepszerkesztes kozben alkalmazott ai maszkokra booven jo mar a 2060 super is, soot en gyengebb gpuval is elvagyok, es minden kepen ai maszkolok, es nem vagyok turelmes tipus...persze okosan kell csinalni. valogatni pl nem lightroomban kell, sok ai maszkot raengedek batchben presetkent az osszes kepre es par percig amig csinalja altabolsz vagy csinalsz vmi hasznosat a geptol tavol..
    nem kell hatranynak felfogni, hogy 2 evente veszel vmit a pc-be, en inkabb ertekelem, hogy van lehetosegem belenyulni, nem kell uj gepet vennem par evente..
    amugy en kb. 6 evvel ezelotti amd lapba tudtam most uj amd procit (ryzen 5 5600, 12e cinebench multicore) venni, amivel mar sztem a emlitett gpuval siman el lehet indulni+32 gb ram.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák