Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Speeedfire #902 üzenetére

    "Persze, meg a juzer_id-hoz is."
    Még elmondhatod tizenötször is, akkor sem lesz több értelme. Tervezési kérdés, és eleve nem helytálló olyanhoz kapcsolni a táblát, aminek köze nincs hozzá. A júzer felad egy hirdetést, aztán a hirdetéssel babrál, ezt a babrálást tartalmazza a másik tábla. Akkor mi értelme van a user id-hoz kapcsolni? Honnan a francból tudod, mondjuk a 100 hirdetése közül melyikkel babrált, ha nem tartalmazza a másik táblád a hirdetés id-ját?
    Mindegy, nem foglak tovább győzködni, ha nem fogadod el, hogy csak szopatod magad ezzel a megvalósítással, és nehezen lesz lekérdezhető, továbbfejleszthető, akkor ez van. :)

    "Ez igaz (kb 5x írtam már le, hogy igaz...), de nem a keresés fog dominálni az oldalon. Nem tudom máshogy leírni neked. :DDD"
    Már sokadszor írtam le más formában, de ez nem indokolja az igénytelenebb megvalósítást. Nem tudom máshogy leírni neked. :DDD

    "A drupal.hu-t hanyagoljuk, mert ott a segítség nem erősség."
    Ez sajnos sokszor helytálló (meg van kb. 10 ember, aki aktívan válaszol, és még ért is hozzá, bár néha a stílusuk nem valami simulékony :D), de ugyanez már kevésbé igaz a http://drupal.stackexchange.com/-ra. Ott a kérdések többségére tuti kapsz valami választ, hacsak nem túl komplikáltan fogalmazod vagy maga a kérdés nem teljesen egyedi/új problémát érint.
    Szerk.: meg most már aktív a PH!-s Drupal topic is. :)

    "De nagyobb is a biztonság, mert senki sem ismeri a kódot."
    Hát erről a helyedben azért inkább nem lennék meggyőződve. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák