Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Bodz #31530 üzenetére

    Rengeteg járatás kell neki. Túl vagyok a 100 órán vele, de még mindig mintha alakulna.
    A tere zseniális. Árkategóriától függetlenül kevés füles tudott lenyűgözni a terével, ez közéjük tartozik.
    Mike Oldfield - Songs Of The Distant Earth albumot hallgatva semmi hiányérzetem nincs vele. El tudnám hinni, hogy ennek így kell szólni és kész. Minden albumra, zenére nem igaz, sajnos, de azért ez se semmi ennyi pénzért.
    A Final amúgy is egy térmágus, az összes kedvelt modelljének ez az elsődleges sikere. Ebbe az olcsó termékükbe is sikerült belecsempészniük a "varázslatot".Az E2000-be nem, az más tészta.
    A tere sikeréhez hozzájön a nagyon jó sztereója. Nagyon minimális lehet az áthallás a két oldal között. Ez miatt kicsit játszós, hogy középre sikerüljön bepozicionálni a hangot a harangokkal, különben "bandzsítósan" húzni fog valamelyik oldalra.
    A hangolása, karaktere még az ami jól el lett találva.
    Megvan benne a távolságtartó előadásmód, amitől nem válik fárasztóvá és a térnek is csak jót tesz.
    A tolakodó tucc-tucc mélyek sem a dobhártyát akarják kiütni, hanem valahol a tarkó környékén "sülnek ki".
    A mélyek amolyan hangfalas mélyek.
    Van testük és "huzatuk"(reverb), viszont gyors lecsengésűek és nincs az a dobozhangot okozó mélyközép (300hz) körüli kiemelés. Ezért érdekes, hogy a középtartománynak meg úgy van meg a teste, mintha az a mélyközép kiemelés meglenne. Ez egy nagyon természetes hangkaraktert hoz így létre.
    Egyébként az enyhe fátyolosság és a DD hangzás is a jellemzői közé tartozik, mint az abszolút nem fárasztó viselet és hangzás.
    Játszadoztam a harangokkal, természetesen.
    Az összes mágia csak akkor érvényesül, ha a saját, Final harangját használom vele. A tere, karaktere odalesz teljesen más tip-ektől.
    Tehát ez az olcsó füles is a Final-től egy gondos tervezői munka eredménye, A-Z-ig.

    (#31531) Hadronox
    Nem tudom, gugliból nyomom csak én is. Tippet adtam, te eldöntöd, hogy s mint, meg mi éri meg neked.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák