Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz Bari #12989 üzenetére

    Abban a - felszámolás alatt lévő - boltban ahol az egyetlen darab Ferm gép volt, az még mindig megvan, csak nem tudom pontosan milyen, most küldök nekik végre mailt, és remélhetőleg nemsokára kiderül.
    A garanciára külön rákérdezek, ugye ilyenkor az nem egyértelmű !

    Viszont a hétvégén voltam Baumax-ban (Budaörs), és ott is láttam egyet.
    Einhell, és érdekes módon "gravírozó" néven árulták. :F
    Ez jelenthet valamit a gyakorlatban ? (Első ránézésre olyan volt mint a többi kombigép)
    Tehát Einhell, 135W, van hozzá flexi fej, és jó pár egyszerűbb tartozék (bár vágáshoz valót hirtelen nem láttam).
    10e ft, garanciára 2 évet mondtak.
    Képet sajnos elfelejtettem csinálni.
    Szerintetek ?

    Egy fórumtagtól vettem hétvégén egy használt PC-házat + egy kis méretű tápot, és közben szóba került az átalakítása kapcsán a kombigép. Mondta rá, hogy elég korlátozottan lehet használni szerinte, komolyabb dolgokat nem lehet már vele vágni (fémet, konkrétan egy régi, P4-es Compaq PC-házat amibe belepróbáltam a tápját hogy - átalakítással - de belerakható-e). Ha már vastagabb a fém - mint ennek a Compaq gépháznak - akkor már nem fogom elvágni vele (vagy max. nagyon lassan, 5db fejjel), ilyenekre flex kell.
    Mondtam is neki, hogy nem ilyenekre kellene igazából.
    Aztán megmutatta az övét, kb. 5-6 éves 135W-os Ferm, azt mondta hogy jól bírja.
    Tetszett, egyáltalán nem tűnt hogy rázna, ha be van kapcsolva.
    Mondjuk más lehet a helyzet terhelés alatt + ha már egy órája kell szorítani a gépet.
    Hangja is van azért, de én hangosabbra számítottam. Vagy terhelés alatt jön meg a hangja ?

    Megtudom még milyen is ez a Ferm, meg pár napon belül elmegyek egy Obi-ba és egy Praktikerbe is.
    De aztán hét vége felé jó lenne már eldöntenem, és megvennem valamelyiket...

Új hozzászólás Aktív témák