Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz weinmaker #8025 üzenetére

    Természetesen, ezek között is nagyon sok egyénre szabottan is kedvezőt lehet találni, csak sokan olyat keresnek, hogy jóformán ingyen legyena percdíj, minden lebeszélhető legyen, csatlakozási díj se legyen, hűség se legyen, semmi se legyen. Olyan meg sajnos nincs. De a túlzott igényesség meg oda vezet, hogy akkor nics mit választani és lehet fizetni a normál előfizetések horror árait. Én a magam részéről tökéletesen elégedett vagyok a választásommal, ami egy korlátlan vodás és mellé egy kisebb csomag ugyanabban a flottában. A royalnál szerződtem, két sim-mel 12.000 Ft. csatlakozási díjért és 10.800, illetve 4.170, azaz havi 15.000 Ft.-ban van a kettő, és ez számomra igen kedvező.

    cekkk: Látod, ezt nem tudom, ezt nem tisztáztam anno, hogy a két év hűség elteltével újra kell-e csatlakozási díjat fizetni, vagy sem. :) De ha mondjuk kell is, aminek mondjuk nem örülnék, akkor is inkább kifizetek kétévente 12.000 Ft.-ot, mintsem fizessek havi 30-35 ezret a nagy semmire, mint azelőtt. Csak pozitív tapasztalatom van. A korlátlan előnyeit ugye nem kell részletezni, az ügyfélszolgálat azonnal kapcsol, szinte várni sem kell, ügyintézők kedvesek, tájékozottak, segítőkészek bármiben, számla áttekinthető, pontosan jön, nincs ezerféle rejtett tétel, amiből azt sem tudod mi micsoda, hol húztak le és mennyivel, stb. stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák