Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz Taktoj #20009 üzenetére

    25.-én emileztem a a kft felé, pár nappal később megeresztettem egy hívást. Nem vették fel. 2.-án megérkezett a levél a szerződéssel és a nanosimmel.

    Picit zabos voltam, mert microsim-ből kitörhető nanosimet kértem. Szerencsére mobilbuzi vagyok, így találtam itthon adaptert.

    Jelentem a kártya működik, bár a speedtest kétszer nem produkált hasonló eredményt, ennek ellenére érezhető az lte jótékony hatása. Az oldalak pillanatok alatt betöltődnek. Azt kell mondjam, amennyire szkeptikus voltam, annyira elégedett vagyok az eredménnyel.

    Próbáltam felhívni az új számomat, az automata válasza szerint az előfizető kérésére nem kapcsolható. Ez másnak lehet fontos információ, számomra sokadrangú lehetőség.

    A számlabefizetés nem tudom még, hogyan történik. Ilyen irányú tájékoztatást hivatalosan nem kaptam.

    Egyéb telenoros szolgáltatást igénybevehetek, mint a deezer vagy hbo?

    Elgondolkodtam, hogy néhány rokonomat, ismerősömet beviszem valamelyik flottába, de legtöbbjük attól tart, hogy elvesztheti a számát. Ez valamelyest érthető, ha valakit 15 éve ugyanazon a számon érnek el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák