Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Sajnos, csak holnap du. érek haza, úgyhogy kicsit késik a kísérletezés. Nem akarok mindenkinek külön, osszátok szét lécci! Igen, én 3A táppal vettem az MX1 -et. Távoli irányításhoz a Webkey -t ajánlom. Szerver oldalon (vagyis amit irányítani szeretnél ) root kell hozzá. Viszont a progi magyar. Szerencsére, mert anno elég sokat kísérleteztünk a fejlesztőkkel, hogy működjön az MK -n is. Nagyon pozitívan álltak a dologhoz, ezúton is köszönöm nekik! Nagy előnye, hogy nem fontos a pontos útvonal, illetve a portforwarding. A Webkey szerverén keresztül beregisztrált user/pass -szal is elérhető. Nagyon hasznos funkciók lettek beépítve. Pl. nekem nagyon teccik, hogy szövegbevitelnél van lehetőség a teljes szöveget megírni a másik eszközön, majd egyben átküldeni. Lassú kapcsolatnál nagy áldás. A videó dologhoz annyit tennék hozzá, hogy van még néhány tényező, ami bonyolítja az "ugrálást". Pl. a kép-hang szinkronja, vagy a kulcsképkockák sűrűsége. Aztán, hogy a GOP -on belül használ-e kétirányú delteframe -ket. Azt se felejtsük el, hogy egy eredeti BD, transportstreamet használ, nem programstreamet.

Új hozzászólás Aktív témák